rezervácie

Akcia

Zimná akcia

Cez obed ponúkame horúcu polievku
Cez deň hracia izba s labyrintom pre deti

Pokojné rodinné Vianoce

25.-ho poobede pečenie gaštanov, varené víno
Do 6 rokov je ubytovanie s polpenziou zdarma*

Silvester 2016

Výborná gastronómia, programy kvality, Živá hudba

Medzi dvoma sviatkami

1 × 30 minút infrakabíny
Do 6 rokov je ubytovanie s polpenziou zdarma*

Romantické dni v Exclusive izba s vírivkou

Jedna fľaša šampanského pre romantické kúpanie
Našich dospelých hostí rozmaznáme 1 × 25 minútovou aróma masáž
1 × 30 minút infrakabíny
Privítací kokteil, 1 pohár `Čarovný nápoj lásky` na osobu

Všetky akcie >>


Apartmánový dom - apartmány

Osobitne stojace budovy sa nachádzajú južne od bazénov Apartmány v sezonálnej prevádzke (od jari do jesene) s vynikajúco vybavenou kuchyňou, a samostatným vchodom sú pre ich priaznivé ceny a viacerými izbami medzi hosťami populárne. Na veľkej tienistej terase alebo lodžii, patriacej k apartmánom si môžu naši hostia príjemne oddýchnuť aj vo veľkých letných horúčavách. Priestranné, príjemne zariadené apartmány poskytujú pohodlné umiestnenie aj pre viacdetné rodiny. Denné ceny obsahujú raňajky formou švédskych stolov a neobmedzené používanie nášho wellness oddelenia, v rámci našej akcie pre apartmánové domy je ich možné rezervovať aj s polpenziou formou švédskych stolov. Vybavenie apartmánov: kúpeľňa so sprchou, osobitné wc, chladnička, mini-kuchyňa: kávovar, mikrovlná rúra, dvojplatničkový plynový sporák, varná kanvica, hriankovač, kuchynské nádoby a príbor, terasa alebo lodžia, wifi Pre apartmány zabezpečujeme posteľnú bielizeň a uteráky, výmena uterákov sa uskutočňuje za každé 3 noci. Apartmanový dom nepatrrí do kategórie 4 hviezdičkového hotela, preto niektoré služby - napr. upratovanie izieb počas pobytu, cestovná posteľ, vanička na kúpanie detí, schodík a redukcia na wc - bohužiaľ nevieme zabezpečiť. Apartmány je možné rezervovať v období strednej sezóny na minimálne 4, v období rezervácie v hlavnej sezóne od minimálne 6 nocí. Poplatok za ubytovanie v prípade apartmánových domov prosíme vysporiadať pri príchode.

40 m2-vý apartmán - 2 ks

Jedna spálňa a jedna obývačka s kuchyňou. Z pohodlne a prakticky zariadenej obývačky je vstup do spálne s francúzskou posteľou. TV sa nachádza v obývačke. Ideálne umiestnenie pre dve dospelé osoby. Gauč v obývačke zabezpečuje prístelok pre 1 dieťa (do 12 rokov.) Možnosť rezervácie za balíčkovú cenu minimálne pre 2 dospelých

50 m2-vý apartmán - 4 ks

Dve osobitné spálne a jedna obývačka s kuchyňou. Jedna spálňa je vybavená francúzskou posteľou, druhá má dva samostatné postele. TV sa nachádza v obývačke. Gauč v obývačke zabezpečuje prístelok pre 1 dieťa (do 12 rokov.) Možnosť rezervácie za balíčkovú cenu minimálne pre 2 dospelých a 2 deti (3-12 rokov)

60 m2-vý apartmán - 2 ks

Dve osobitné spálne (rovnako veľké ako v 50 m2-vom apartmáne) a jedna väčšia obývačka s kuchyňou. Jedna spálňa je vybavená francúzskou posteľou, druhá má dva samostatné postele. TV sa nachádza v obývačke. Gauč v obývačke zabezpečuje prístelok pre 1 dieťa (do 12 rokov.) Možnosť rezervácie za balíčkovú cenu minimálne pre 2 dospelých a 2 deti (3-12 rokov)


Služby (Zahrnutá v uvedených cenách)

- Oddelené vchody
- 33°C-vý zážitkový bazén
- 34°C-vý detský bazénik
- 36°C-vý perličkový kúpeľ (8 osôb)
- 29°C-vý plavecký bazén (12,5m×5,5m×1,1m)
- Vonkajší bazén(15m x 8m x 1,75m )
- Vonkajší detský bazén (12m×8m×25~50cm)
- Sol'ná izba
- Fínska sauna s ponorným bazénom
- Aromakabína so svetelnou terapiou pre oddych
- Posilňovňa
- V našej ponuke polpenzie
- Večeru formou švédskych stolov
- 10 000 m2-vá parková záhrada
- Bezplatné uzatvorené parkovisko
- Cez deň hracia izba s labyrintom pre deti,

Ponúkané služby a ceny

Obed pri plnej penzii: 8,60 €/osoby; 5,80 €/deti
v našej reštaurácii je možnosť stravovania sa z jedálneho lístka a'la carte

Back

Share on Facebook     

Subscribe to our newsletter

Sign up for our newsletter now!

popup_error_message
Lastname: popup_form_lastname
Firstname: popup_form_firstname
E-mail address: popup_form_mail

V Gyenesdiási – rekreačnej obci západného Balatonu – v blízkosti miest Keszthely a Hévíz, Vás a Vašich milých očakáva Wellness Hotel Katalin****, poskytujúci ubytovanie priateľské k rodinám, od brehu Balatonu a od prístavu vzdialený iba 200 metrov.

Cieľom rozsiahlych služieb nášho wellness hotela je poskytnúť Vám zábavu, osvieženie tela aj duše a odovzdať pozitívny pocit zo života.

Najobľúbenejším miestom okrasnej záhrady s rozlohou 10 000 m² - s ktorou náš hotel v súťaži skrášľovania životného prostredia Za kvetnatý Balaton získal titul „Najkvetnatejší hotel regiónu Balaton“ – je veľký plavecký a detský bazén.


© 2015 - Wellness Hotel Katalin**** - All Rights Reserved. Minden Jog Fenntartva